fbpx

Pana Balcera 6a, Lublin

Parking z lokalami handlowo-usługowymi

Ilość pięter: 6

Parking: duży zadaszony oraz na dachu

Przystosowany dla osób niepełnosprawnych: TAK

Opis budynku

Lokalizacja

Specyfikacja

Najemcy

Galeria

81 533 55 44

Opis budynku

Parking z lokalami handlowo-usługowymi

Nowoczesny budynek parkingowy z wyodrębnioną przestrzenią usługowo-handlową o prostej bryle zachowany w surowym stylu. Parkingowiec składa się z kilku pięter, całość jest zadaszona a jednocześnie otwarta. We wspomnianym obiekcie proponujemy Państwu lokale usługowo-handlowe na wynajem, miejsca parkingowe na sprzedaż lub wynajem, dostępne są także powierzchnie reklamowe na elewacji budynku.

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Pana Balcera 6a. Inwestycja położona jest w doskonałej lokalizacji – biznesowej części Lublina, w pobliżu skrzyżowania ul. Zana i Filaretów. W pobliżu znajduje się zabudowa wielorodzinna, lokale usługowe, handlowe oraz biura.

Lokalizacja

Specyfikacja

Budynek parkingowy z wyodrębnioną przestrzenią handlowo-usługową jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Część parkingowa jest bardzo duża, ostatni segment parkingów znajduje się na dachu, ta część nie posiada zadaszenia, inne piętra są zadaszone. Dostępne są również powierzchnie reklamowe na elewacji budynku.

Parking duży zadaszony oraz na dachu

Powierzchnie reklamowe

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Najemcy

Obecnie w budynku mieści się:

Stokrotka

Matteo Pizza

TAKUSHI SUSHI

Ubezpiecznia

Sprzedaż stolarki okiennej

Drogeria NATURA

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty wynajmu i sprzedaży zapraszamy do naszego biura przy ul. Pana Balcera 6b lub prosimy o kontakt telefoniczny

Galeria

ZAPYTAJ O LOKAL

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Fieldorfa Czechów

Osiedle Jutrzenki Czuby