fbpx

Kup teraz, płać później!

*Oferta dotyczy mieszkań w inwestycjach: Osiedle Jutrzenki, Osiedle Fieldorfa i Osiedle Regaty (budynek B5)

W TBV kupujesz bez wyrzeczeń, wpłacając tylko 10% wartości nabywanego mieszkania, natomiast pozostałe 90%, dopiero przed odbiorem mieszkania!

Na czym polega 10/90?

Harmonogram spłat w systemie 10/90 to jedna z najkorzystniejszych ofert dla Klientów, którzy kupują mieszkanie za środki własne, jak również biorących kredyt mieszkaniowy. Jak to wygląda w praktyce? Płatność w systemie 10/90 podzielona jest na dwie transze. Pierwsza wynosi 10% wartości mieszkania, pozostałe 90% Klient ureguluje przed odbiorem mieszkania czyli po zakończeniu budowy.

Skontaktuj się z nami

Biuro sprzedaży

81 533 55 44

tbv@tbv.pl

Pn-Pt: 8:00 – 16:00

ul. Pana Balcera 6B/U8, Lublin

Korzyści takiego rozwiązania?

Twoje pieniądze mogą pracować

Przy systemie płatności 10/90 Klienci inwestycyjni otrzymują możliwość pracy swojego kapitału, który przez czas realizowania inwestycji nie będzie zamrożony.

Najlepsze rozwiązanie dla młodych i wynajmujących

Natomiast młodym, małżeństwom i parom, opcja ta daje stabilność i oszczędność pieniędzy. Jeśli np. wynajmują mieszkanie, nie muszę płacić jednocześnie czynszu i raty kredytowej, a przy okazji mają gwarancję ceny nowej nieruchomości.

Tańszy kredyt

Opcja płatności 10/90 daje Kupującemu dużą elastyczność. Konieczna jest wpłata 10% wartości środków, a następnie, aż do zakończenia budowy (realizacji inwestycji), Klient nie jest zobowiązany do uiszczenia żadnych wpłat. To oznacza możliwość zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego, a tym samym późniejszego rozpoczęcie spłaty rat. Jest to równoznaczne także z tym, że na etapie realizacji inwestycji, Klient unika odsetek kapitałowych od zaciągniętego kredytu.

Kup teraz, płać później!

Na takie rozwiązanie możesz liczyć tylko u sprawdzonego i doświadczonego dewelopera, bo to on bierze na siebie ciężar finansowania budowy!

Dla dewelopera sprzedaż mieszkań w systemie 10/90 jest kosztowna, a budowa finansowana jest z jego własnych środków finansowych lub bankowych. Dlatego sam fakt oferty 10/90 podnosi jego wiarygodność finansową, co dla Klienta oznacza pewną i bezpieczną inwestycję z deweloperem.

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Fieldorfa Czechów

Osiedle Jutrzenki Czuby