fbpx

Osiedle Regaty – Dziennik Budowy -sierpień 2019

sie 28, 2019 | Osiedle Regaty

Prace przy pierwszym budynku w ramach Osiedla Regaty przy ul. Zemborzyckiej dotarły do ostatniej kondygnacji. Jeśli jesteście ciekawi, co aktualnie dzieje się na budowie, zapraszamy do obejrzenia najnowszej fotorelacji…

B1

Pierwszy budynek w ramach inwestycji Osiedle Regaty nabiera kształtów. Nasza ekipa prowadzi obecnie prace konstrukcyjne na ostatniej kondygnacji nadziemnej. Powstają też ścianki działowe mieszkań. Hydraulicy pracują nad kanalizacją sanitarną, a już niebawem, bo we wrześniu, na budowie pojawi się ekipa elektryków, którzy rozpoczną prace na tym odcinku.

Tyle wieści z samej budowy, ale to nie wszystko… Podczas gdy inżynierowie i budowlańcy ciężko pracują na budowie, nasi specjaliści zastanawiają się nad aranżacją części wspólnych. Do oddania kluczy pierwszym Nabywcom pozostało jeszcze całkiem sporo czasu, ale my już pracujemy nad tym, by również w tych wspólnych przestrzeniach Osiedla Regaty czuli Państwo ducha południowego klimatu miasta.

B6

W przypadku drugiego budynku Osiedla Regaty, tj. B6 również cały czas trwają prace konstrukcyjne ścian kondygnacji podziemnej.

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Jutrzenki Czuby

Polesie Park Łęczna