fbpx

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Biuro sprzedaży

ul. Pana Balcera 6B/U8
20-631 Lublin

tbv@tbv.pl

Pn-Pt: 8:00 – 17:00
Sob: 9:00 – 13:00

Wyślij wiadomość

Sprawnie odpowiadamy na przesłane zapytania

Sprzedaż nieruchomości

Koordynator Sprzedaży Nieruchomości

Katarzyna Kostarz

+48 883 324 888

katarzyna.kostarz@tbv.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Grzegorz Maj

+48 784 588 188

grzegorz.maj@tbv.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Katarzyna Drob

+48 883 302 888

katarzyna.drob@tbv.pl

Konsultant ds. sprzedaży

Justyna Goluch

+48 883 307 256

justyna.goluch@tbv.pl

Administrator nieruchomości

wynajem lokali

Mateusz Hamera

+48 884 808 585

mateusz.hamera@tbv.pl

Obsługa Kredytów Hipotecznych

Specjalista ds. kredytów

Agata Niezgoda

+48 509 377 908

agata.niezgoda@tbv.pl

Dział inwestycji

Dyrektor ds. Inwestycji

Zbigniew Dymowicz

+48 698 573 522

zbigniew.dymowicz@tbv.pl

Specjalista ds. Inwestycji

Mateusz Wawszczak

+48 600 008 254

mateusz.wawszczak@tbv.pl

Specjalista ds. Inwestycji

zmiany lokatorskie i obsługa posprzedażowa

Małgorzata Bilkiewicz

+48 784 472 986

malgorzata.bilkiewicz@tbv.pl

Marketing

Dyrektor Marketingu

+48 784 025 650

marketing@tbv.pl

Obsługa akademika

Koordynator ds. Wynajmu – Dom Studenta przy ul. Nadbystrzyckiej

Katarzyna Skorek

+48 784 025 644

akademik@tbv.pl

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Fieldorfa Czechów

Osiedle Jutrzenki Czuby