fbpx
Zamieszkaj na Felinie

przyjazne osiedle
15 – minutowe

Opis Inwestycji

Lokalizacja

Galeria zdjęć

Szukaj mieszkania

81 533 55 44

Osiedle Europejskie
Etap Oslo

Osiedle Europejskie to doskonała lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku charakterystycznego dla centrum miasta ale jednocześnie blisko do najważniejszych punktów na mapie Lublina. Stąd do centrum dojedziesz w 15 minut!

Nowoczesna
bryła budynków
Zaaranżowana
zieleń
strefa sportu
i place zabaw
mieszkania
od 30 do 81 m kw

liczba kondygnacji
9

Ilość budynków
2

Parking
naziemny i podziemny
Dostępne
lokale usługowe
Doskonała
lokalizacja osiedla
Doskonała lokalizacja,
z dala od miejskiego zgiełku

Mieszkania w europejskim standardzie

Felin – dzielnica Lublina położona we wschodniej części miasta przy trasie do Świdnika. Przez ostatnie kilka lat była to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic w Lublinie i proces ten cały czas trwa. Jest to idealne miejsce do życia dla osób o zróżnicowanych potrzebach i wymaganiach co do miejsca zamieszkania. Z jednej strony cicha, spokojna okolica, a z drugiej rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa i doskonałe połączenie z centrum miasta.

Zobacz zrealizowane etapy Osiedla Europejskiego

Znajdź wymarzone mieszkanie

Wyjątkowa architektura

Znakiem rozpoznawczym inwestycji realizowanych przez naszą firmę są nowoczesne bryły budynków, które wyróżniają się na tle innych nieruchomości.
Architektura Oslo utrzymana jest w neutralnej kolorystyce, a zarazem w obecnie występujących trendach — beżach, bieli oraz szarościach. Przestronne balkony to także niezwykle ważny element projektowanych przez nas inwestycji. Mieszkając w bloku, każdy z lokatorów będzie posiadał własną enklawę na świeżym powietrzu.

Części wspólne

W mieszkalnictwie wielorodzinnym bardzo istotną kwestią są części wspólne, dlatego na Oslo zapew-nimy naszym mieszkańcom aranżację wspólnej przestrzeni – Osiedle będzie wyposażone w małą architekturę oraz odpowiednie oświetlenie.
Zadbamy także o nasadzenie zieleni i stworzymy plac zabaw dla najmłodszych.
Każda klatka wyposażona będzie w cichobieżne windy, które zaprowadzą mieszkańców zarówno na poszczególne kondygnacje naziemne oraz
do tych podziemnych.

Miejsce przyjazne dzieciom

Najmłodsi to mieszkańcy, którym chcemy poświęcić naszą szczególną uwagę, dlatego specjalnie z myślą o nich stworzony zostanie przestronny, funkcjonalny plac zabaw.

Elementem wyróżniającym Osiedle Europejskie jest to, że w niedalekiej odległości znajdują się także inne place zabaw oraz strefa sportu, które zrealizowaliśmy na poprzednich etapach.

Lokalizacja

Galeria

Zobacz mieszkania

Najedź kursorem myszki na interesujący Cię budynek

ZAPYTAJ O MIESZKANIE

Interesuje mnie mieszkanie

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Europejskie Etap Kopenhaga Felin

Polesie Park Łęczna