fbpx

Etap Oslo

Felin, Lublin

Zamieszkaj na Felinie

Termin realizacji: 2023

Metraż: 30-81m2

Ilość budynków: 2

Liczba kondygnacji: 9

Rodzaj parkingu: naziemny/podziemny

Liczba miejsc parkingowych: 400

Opis Inwestycji

Szukaj mieszkania

Lokalizacja

Wizualizacje

Dziennik budowy

81 533 55 44

Opis inwestycji

Promocje

Osiedle Europejskie

Pierwsi mieszkańcy osiedla europejskiego wprowadzili się do swoich mieszkań w 2016 roku. Dotychczas zrealizowane etapy: Rzym, Londyn, Budapeszt i Lizbona cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na Osiedlu Europejskim swoje miejsce do życia znalazło już ponad 400 zadowolonych rodzin!

Osiedle Europejskie to doskonała lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku charakterystycznego dla centrum miasta ale jednocześnie blisko do najważniejszych punktów na mapie Lublina. Stąd do centrum dojedziesz w 15 minut!

Felin – dzielnica Lublina położona we wschodniej części miasta przy trasie do Świdnika. Przez ostatnie kilka lat była to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic w Lublinie i proces ten cały czas trwa. Jest to idealne miejsce do życia dla osób o zróżnicowanych potrzebach i wymaganiach co do miejsca zamieszkania. Z jednej strony cicha, spokojna okolica, a z drugiej rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa i doskonałe połączenie z centrum miasta.

Obecnie na Osiedlu Europejskim trwa realizacja etapu OSLO, który składa się z dwóch 9-cio kondygnacyjnych budynków: A12 i A13. Sprawdź ofertę i znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Promocje

Nowoczesna
architektura

Architektura Oslo utrzymana jest w neutralnej kolorystyce, a zarazem w obecnie panujących trendach — beżach, bieli oraz szarościach. Przestronne balkony to także ważny element projektowanych przez nas inwestycji. Mieszkając w bloku każdy z lokatorów będzie posiadał własną enklawę na świeżym powietrzu.
Architektura osiedla Oslo mieszkania na sprzedaż Lublin

Lokalizacja
osiedla

Osiedla europejskie to nie tylko doskonała komunikacja z centrum miasta ale również dogodna lokalizacja dla podróżujących poza miasto czy za granicę. Do obwodnicy miasta jest niecałe 5 minut, do Portu Lotniczego Lublin 15 minut. W tym samym czasie można dojechać zarówno do Dworca PKP jak i PKS.

Aranżacja
przestrzeni

Do aranżacji przestrzeni wokół naszych budynków przykładamy równie wielką wagę jak do projektowania mieszkań. Na osiedlu europejskim zadbaliśmy zarówno o zieleń jak i o przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Wszystkie elementy zarówno małej architektury jak i zieleni zaprojektowane zostały w przemyślany sposób i współgrają z zabudową, tworząc harmonijną przestrzeń.
Zielona przestrzeń osiedle Oslo Felin Lublin

Podziemny
parking

Obydwa budynki etapu Oslo na Osiedlu Europejskim posiadają 2 kondygnacje podziemne, w których znajdują się miejsca postojowe. 164 miejsca parkingowe w budynku A12 i 272 w budynku A13. Do dyspozycji mieszkańców będą również zewnętrzne miejsca parkingowe.

Strefa sportu
i place zabaw

W procesie projektowania osiedla europejskiego naszą dużą uwagę poświęciliśmy również najmłodszym mieszkańcom, dla których stworzyliśmy wyjątkowe place zabaw: przestronne, różnorodne, kolorowe i przede wszystkim bezpieczne. Na tych placach zabawa dzieci przeżyją niejedną przygodę, tutaj każdy element inspiruje do działania i zaprasza do świata dziecięcych fantazji.
Place zabaw na osiedlu Oslo Felin Lublin

Usługi
i handel

Osiedle cechuje się bardzo dobrą infrastrukturą handlowo-usługową. W okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne, a także przedszkola, szkoła, przychodnie, restauracje, kościół i salony fryzjerskie.

Przyjazne Osiedla TBV

Osiedla kompletne, kompleksowe, 15 – minutowe!
Czyli jakie? Takie, w których wszystko co potrzebne jest w zasięgu ręki.

Lista mieszkań

Najedź kursorem myszki na interesujący Cię budynek.

Lokalizacja

Wizualizacje

Dziennik budowy

Wybrane mieszkania

Osiedle 15-minutowe
Doskonale skomunikowane

7
minut

od C.H.
Felicty

10
minut

od centrum
Lublina

15
minut

od Portu Lotniczego

5
minut

do obwodnicy
Lublina

15
minut

do kampusu
UM, UMCS, KUL

ZAPYTAJ O MIESZKANIE

Interesuje mnie mieszkanie

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Jutrzenki Czuby

Polesie Park Łęczna