fbpx

NOWE
mieszkania
w Łęcznej

NOWE
mieszkania
w Łęcznej

Opis Inwestycji

Lokalizacja

Galeria zdjęć

Szukaj mieszkania

81 533 55 44

Polesie Park

To nowoczesne osiedle składające się z 5 budynków z funkcjonalnymi mieszkaniami o różnych powierzchniach w Łęcznej przy ulicy Wierzbowej.

Nowoczesna
bryła budynków
mieszkania
od 30m2 do 62m2
przestronne
balkony i tarasy
Cichobieżne
windy

przeszklone i jasne
klatki schodowe

Doskonała
lokalizacja
Parking
naziemny i podziemny
Place Zabaw
miejsce do wypoczynku
Zaaranżowana
zielona przestrzeń

O inwestycji

W sąsiedztwie parków krajobrazowych

Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Wierzbowej w dzielnicy Bobrowniki, w jego sąsiedztwie znajduje się Nadwieprzański Park Krajobrazowy. Stanowi to idealne miejsce do życia, gdzie każdą wolną chwilę możemy spędzać podczas wędrówek po lesie i wzdłuż rzeki Wieprz. Zaledwie 30 minut od osiedla zlokalizowany jest Poleski Park Narodowy, będący inspiracją i filozofią, którą kierowaliśmy się tworząc Polesie Park.

Bliskość tych miejsc daje więcej możliwość spędzania wolnego czasu pośród przyrody, zieleni i wyjątkowych krajobrazów przez cały rok.

Zobacz
katalog Polesie Park

Pobierz
katalog Polesie Park

Nowoczesne budownictwo
i wygodne rozwiązania

Polesie Park to 5 budynków z funkcjonalnymi mieszkaniami o różnych powierzchniach. Budynki charakteryzują się dużymi balkonami i tarasami, a stolarka w kolorze drewna i szklane fronty balkonów tworzą połączenie nowoczesności i naturalnego charakteru.

Projektując osiedle Polesie Park przyświecał nam jeden cel – funkcjonalność dla jego mieszkańców i przytulny charakter. Wykończenie części wspólnych z wysokiej jakości materiałów i estetycznie zaplanowana przestrzeń w połączeniu z dużymi przeszkleniami dającymi naturalne światło przez cały dzień sprawią, że każdy poczuje się w tym miejscu dobrze w drodze z lub do swojego mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców będą również cichobieżne i nowoczesne windy.

Grzejniki
konwektorowe

Przeszklone
i jasne klatki

Dzięki dużym przeszkleniom od poziomu podłogi, mieszkania w Polesiu Park są przestronne i dobrze oświetlone. Mieszkania poza szerokim wyborem powierzchni i ilości pomieszczeń zostały wyposażone w nowoczesne grzejniki konwektorowe, co wpłynie na estetykę mieszkań i komfort w okresie grzewczym.

Otoczenie osiedla i przestrzenie wspólne zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zielone otoczenie

Przestrzeń wokół naszych budynków jest precyzyjnie zaplanowana i tworzy spójną całość. Wśród nasadzeń znajdą się trawy, paprocie i krzewy, a wszystko wypełnią drewniane akcenty w postaci kładek i desek w ciągach pieszych.

Place zabaw, zieleń i miejsca do odpoczynku, wszystko to zrobione jest tak, aby mieszkańcy czuli się tutaj dobrze – zarówno ci najmłodsi, jak i ci trochę starsi.

Całość nawiązuje do przyrody Poleskiego Parku.

Lokalizacja

Galeria

ZAPYTAJ O MIESZKANIE

Interesuje mnie mieszkanie

Zobacz mieszkania

Najedź kursorem myszki na interesujący Cię budynek

A w trakcie realizacji

B w przygotowaniu

C w przygotowaniu
D w przygotowaniu
E w przygotowaniu

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Europejskie Etap Kopenhaga Felin

Polesie Park Łęczna