fbpx

Zalew Zemborzycki, Lublin

Zamieszkaj przy Zalewie

Termin realizacji: 2022/2023

Metraż: 27-77m2

Ilość budynków: 8

Liczba kondygnacji: 6

Rodzaj parkingu: naziemny/podziemny

Opis Inwestycji

Szukaj mieszkania

Lokalizacja

Wizualizacje

Aranżacje z IKEA

Dziennik budowy

Opis inwestycji

Promocje

Osiedle Regaty

Osiedle Regaty położone jest w południowej części Lublina w sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego i Lasu Dąbrowa. To cicha i spokojna okolica, oddalona od miejskiego zgiełku, po prostu idealne miejsce do życia. Tu doskonale poczują się single, pary, małżeństwa, a także rodziny z dziećmi.

Z dala od miejskiego zgiełku ale blisko do centrum miasta. Droga do centrum zajmuje tylko 15 minut, podobnie jak do Dworca PKP czy PKS.

Zobacz zrealizowane etapy Osiedla Regaty

Promocje

Nowoczesna
architektura

Budynki zaprojektowane są w charakterystycznym stylu dla naszych inwestycji. Elegancki charakter zabudowy uzyskaliśmy poprzez zestawienie prostej bryły z jasną kolorystyką elewacji oraz przeszklonymi balkonami. Dodatkowym elementem dekoracyjnym są trejaże wkomponowane w balustrady.

Aranżacja
przestrzeni

Przestrzeń wokół naszych budynków jest precyzyjnie zaplanowana i tworzy spójną całość. Place zabaw, zieleń, miejsca do odpoczynku, wszystko to zrobione jest tak, aby mieszkańcy czuli się tutaj dobrze – zarówno ci najmłodsi, jak i ci trochę starsi.

Strefa sportu
i place zabaw

Zawsze przywiązywaliśmy dużą wagę do aktywności najmłodszych mieszkańców naszych osiedli oraz zapewnienia im miejsca do kreatywnej i bezpiecznej zabawy. Na Osiedlu Regaty planujemy wykonać pięć placów zabaw, każdy dla innej grupy wiekowej. W pierwszej kolejności przy budynkach B1 oraz B6 powstał sprawnościowy zestaw wyposażony w zjeżdżalnie i linaria. W kolejnym etapie zaproponujemy inne strefy aktywności dla innych grup wiekowych.

Zalew
Zemborzycki

Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego. To popularne wśród mieszkańców Lublina miejsce wypoczynku, gdzie latem można zrelaksować się na plaży lub uprawiać sporty wodne – popływać na kajaku, żaglówce, skuterze czy spróbować sił na nartach wodnych. Można też spędzić czas w gronie znajomych przy grillu albo też pospacerować zielonymi alejami. Teren nad zalewem Zemborzyckim wyposażony jest w jeszcze wiele innych atrakcji, tj. park linowy, Słoneczny Wrotków, czyli kompleks basenów z ze zjeżdżalniami czy place zabaw. Wielbicieli rowerów ucieszy trasa, która biegnie wzdłuż ul. Zemborzyckiej, i z jednej strony okrąża Zalew, z drugiej zaś pozwala dostać się do pozostałych dzielnic miasta.

Podziemny
parking

Każdy budynek będzie posiadał kondygnację podziemną, na którą można zjechać z każdego poziomu budynku cichobieżną windą. Znajdą się tam komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe. Uzupełnieniem podziemnych parkingów będą miejsca parkingowe umiejscowione na obrzeżach osiedla. Ruch kołowy zostanie całkowicie niemal wyłączony z wewnętrznych części inwestycji, ustępując miejsca alejom spacerowym i strefom rekreacji.

Usługi
i handel

W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy oraz punkty handlowo-usługowe. Przy ul. Zemborzyckiej znajduje się sklep Biedronka, przy ul. Krężnickiej jest Stokrotka, stacja paliw oraz myjnia samochodowa. Także na terenie sąsiedniego osiedla przy ul. Nałkowskich znajdują się liczne sklepy oraz punkty usługowe. Na samym Osiedlu Regaty również powstaną lokale usługowe.

Lista mieszkań

Najedź kursorem myszki na interesujący Cię budynek.

B1 sprzedane
B2 sprzedane
B6 sprzedane
B5 zrealizowane
B3 termin realizacji 30.09.2023r.

B4 termin realizacji 31.10.2023r.

B7 termin realizacji IV kwartał 2025r.
B8 w przygotowaniu

B9 w przygotowaniu

Lokalizacja

Wizualizacje

Aranżacje z IKEA

Prezentujemy pomysły na aranżację mieszkań na Osiedlu Regaty, które przygotowaliśmy we współpracy z IKEA Lublin. Mamy nadzieję, że te projekty pomogą dokonać wyboru wymarzonego mieszkania.

Zobacz efekt pracy projektantów IKEA i wybierz swój własny styl.

Dziennik budowy

Wybrane mieszkania

Osiedle Regaty
Blisko natury, blisko centrum

2
minuty

do Zalewu
Zemborzyckiego

13
minut

od Lublin
Zana

15
minut

od centrum
Lublina

15
minut

od dworca
PKP

12
minut

do kampusu
Politechniki

ZAPYTAJ O MIESZKANIE

Interesuje mnie mieszkanie

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Jutrzenki Czuby

Polesie Park Łęczna