fbpx

Dziennik budowy – październik 2020

paź 28, 2020 | Osiedle Fieldorfa

Witamy Was z placu budowy Osiedla Fieldorfa!

Pomimo jesiennej aury październik rozpieszcza nas ładną pogodą i dużą ilością słońca, co pozwoliło nam utrzymać tępo prac na najwyższych obrotach. Dokładamy wszelkich starań, by budynki B1, B2 i B3 powstały w przewidywanym terminie, a przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się ich komfortem i przyjazną przestrzenią wokół. Dziś prezentujemy Wam plac budowy, ale już niedługo to miejsce zmieni się w tętniącą życiem przestrzeń. W naszej ofercie dostępne są nowe mieszkania na Osiedlu Fieldorfa o metrażu od 32 do 66 m kw. Zapraszamy do konsultacji z naszym działem sprzedaży.

Raport

Stan prac na dzień dzisiejszy jest zadowalający, w krótkim czasie udało nam się zrealizować planowane prace budowlane, zachowując najwyższą jakość.

Budynek B1

Prace budowane związane z tym budynkiem zostały rozpoczęte najpóźniej spośród wszystkich na osiedlu Fieldorfa. Działania są realizowane zgodnie z planem, jesteśmy coraz bliżej zakończenia realizacji poziomu -1. Obecnie udało nam się zakończyć około 80% prac związanych z tym poziomem, widoczne są już ściany pionowe.

Budynek B2

Rozpoczęliśmy poziom -1, czyli parking podziemny, postawiliśmy już ściany pionowe. Prace przy tym budynku nie ustają, w najbliższym czasie zostanie rozpoczęta budowa parteru i pierwszego pietra.

Budynek B3

Zrealizowaliśmy konstrukcję pietra -1 oraz parteru, obecnie prace budowlane skupiają się na pierwszym piętrze. Udało nam się zrealizować około 50% związanych z tą kondygnacją. Budowa tego budynku jest na ten moment najbardziej zaawansowana spośród trzech realizowanych.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z dzisiejszej wizyty na powstającym Osiedlu Fieldorfa w Lublinie.

 

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Europejskie Etap Kopenhaga Felin

Polesie Park Łęczna