fbpx

Czechów, Lublin

Zamieszkaj na Czechowie

Termin realizacji: 2022 – ZREALIZOWANO

Metraż: 32-66m2

Ilość budynków: 3

Liczba kondygnacji: 4

Rodzaj parkingu: naziemny/podziemny

Opis Inwestycji

Szukaj mieszkania

Lokalizacja

Wizualizacje

Dziennik budowy

81 533 55 44

Opis inwestycji

Promocje

Osiedle Fieldorfa

Osiedle Fieldorfa to część dzielnicy Czechów, położone pomiędzy ulicami: Szeligowskiego, Związkowej a Smorawińskiego. To inwestycja idealna dla osób ceniących sobie życie w centrum miasta. Osiedle znajduje się w pobliżu Uniwersytetu Medycznego oraz innych prywatnych uczelni wyższych. Jest doskonale skomunikowane z całym miastem.

Promocje

Nowoczesna
architektura

Postawiliśmy na nowoczesność, a jednocześnie utrzymujemy wysoko postawioną poprzeczkę przez wiele lat działalności w branży. Budynki będą o prostej i przyjemnej formie, a ich kolorystyka zostanie utrzymana w naturalnych odcieniach szarości i beżu. Dodatkowym atutem są częściowo przeszklone balkony oraz duże okna.

Aranżacja
przestrzeni

Naszym celem jest stworzenie miejsca przyjaznego dla mieszkańców, w obrębie którego będą mogli przyjemnie spędzić czas. Postawiliśmy na precyzyjnie zaplanowane zagospodarowanie terenu wokół budynków. Mnóstwo zieleni oraz dużo miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu to niewątpliwe atuty tego osiedla.

Strefa sportu
i place zabaw

Tworząc nasze inwestycje dbamy o wszystkich mieszkańców. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w rozwoju dzieci stanowi ich aktywność, dlatego na terenie Osiedla Fieldorfa zaprojektowaliśmy przestronny plac zabaw.

Lokalizacja
osiedla

Osiedle Fieldorfa zlokalizowane jest w dzielnicy Czechów, jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic w Lublinie. Stąd do ścisłego centrum miasta jest zaledwie 10 minut. W pobliżu Osiedla Fieldorfa znajdują się restauracje, bary, siłownie, galeria oraz kino. To świetna lokalizacja dla osób, które lubią korzystać z atutów dużego miasta.

Podziemny
parking

To co ważne dla naszych mieszkańców to również możliwość bezpiecznego zaparkowania swojego auta. Z myślą o kierowcach, przy każdym z budynków dostępne będą podziemne parkingi, a także naziemne miejsca parkingowe.

Usługi
i handel

W pobliżu Osiedla Fieldorfa znajduje się doskonale rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe – liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz gabinety lekarskie i szpital.

Lista mieszkań

Najedź kursorem myszki na interesujący Cię budynek.

Lokalizacja

Wizualizacje

Dziennik budowy

Wybrane mieszkania

Osiedle Fieldorfa
Kameralnie, blisko centrum

3
minuty

od Auchan
Chodźki

10
minut

od centrum
Lublina

8
minut

od VIVO
Lublin

10
minut

do obwodnicy
Lublina

10
minut

do kampusu
UM, UMCS, KUL

ZAPYTAJ O MIESZKANIE

Interesuje mnie mieszkanie

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Europejskie Etap Kopenhaga Felin

Polesie Park Łęczna