fbpx

Osiedle Regaty – Dziennik Budowy – Grudzień 2020

gru 16, 2020 | Osiedle Regaty

Po raz kolejny chcemy podzielić się z Państwem postępami w pracach z placu budowy Osiedla Regaty!

Pomimo, że pogoda za oknem nas nie rozpieszcza, ponownie udaliśmy się na osiedle Regaty, żeby dostarczyć Państwu świeżą porcję postępów prac na placu budowy.

Osiedle rośnie w oczach! Rozpoczęliśmy budowę kolejnego budynku w ramach 2 etapu inwestycji, w którym mieszkania będą już niedługo dostępne w sprzedaży.

Obecnie pracujemy nad trzema budynkami – B6, B2 oraz B5. Zakończyliśmy prace na budynku B1 i jesteśmy na etapie przekazywania kluczy szczęśliwym mieszkańcom.

Raport

Budynek B1

Budynek został ukończony. Trwają prace nad zagospodarowaniem zewnętrznych części wspólnych. Pierwsi mieszkańcy odbierają klucze do swoich wymarzonych mieszkań.

Budynek B6

W tym budynku wewnątrz trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Zakończyliśmy prace na zewnątrz budynku – elewacje oraz posadzki na balkonach są już wykonane. Wewnątrz budynku trwają prace tynkarskie, posadzkarskie oraz wykończeniowe. Zamontowaliśmy już także windy.

Budynek B2

Prowadzone są roboty związane z konstrukcją budynków. Wyraźnie widoczne są już konstrukcje fundamentów oraz ściany kondygnacji podziemnej.

Budynek B5

Prowadzone są roboty ziemne. Dodatkowo pracujemy nad konstrukcją fundamentów .

Osiedle Regaty przy Zalewie Zemborzyckim w Lublinie to doskonała lokalizacja do zamieszkania dla osób aktywny oraz rodzin, które cenią sobie bliskość przyrody oraz komfort mieszkania z dala od zgiełku codzienności.

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Europejskie Etap Kopenhaga Felin

Polesie Park Łęczna