fbpx

Osiedle Regaty Dziennik budowy – listopad 2020

lis 13, 2020 | Osiedle Regaty

Witamy Was w listopadzie z placu budowy Osiedla Regaty przy Zalewie Zemborzyckim w Lublinie

Choć listopad nas nie rozpieszcza, znów wybraliśmy się na powstające Osiedle Regaty, by dostarczyć Wam comiesięczną dawkę informacji. Obecnie w realizacji są 3 budynki B1, B6 oraz B2. Budynki B1 i B6 są coraz bliższe ukończenia i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli przekazać klucze mieszkańcom. Budynek B2 jest w początkowej fazie budowy, ale już widoczne są pierwsze efekty prac budowlanych. Osiedle Regaty przy Zalewie Zemborzyckim w Lublinie to świetne miejsce do zamieszkania, tworzymy je z myślą o wymagających klientach.

Raport

Ilość prac, które udało nam się wykonać, jest zadowalająca. W minionym miesiącu największą zauważalną zmianą jest rozpoczęcie prac budowlanych związanych z realizacją budynku B2.

Budynek B1

Tutaj same dobre wiadomości, ponieważ prace są mocno zaawansowane i wielkimi krokami zbliżają się ku końcowi. W tym budynku realizujemy ostatnie prace wykończeniowe i korekty, trwają również prace związane z zagospodarowaniem terenu.

Budynek B6

W tym budynku wewnątrz trwają prace elektryczne, tynkarskie, posadzkowe i glazurnicze. Na zewnątrz budynku trwają prace elewacyjne oraz związane z zagospodarowaniem terenu.

Budynek B2

Prowadzone są roboty ziemne, konstrukcyjne fundamentów i ściany kondygnacji podziemnej.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z naszej dzisiejszej wizyty na palcu budowy Osiedla Regaty w Lublinie.

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Europejskie Etap Kopenhaga Felin

Polesie Park Łęczna