fbpx

Czuby, Lublin

Zamieszkaj przy wąwozie na Czubach

Rok oddania budynku: 2022

Metraż: od 30m2

Ilość budynków: 3

Liczba kondygnacji: 8

Rodzaj parkingu: naziemny/podziemny

Liczba miejsc parkingowych:

Opis Inwestycji

Lokalizacja

Wizualizacje

Dziennik budowy

Szukaj mieszkania

81 533 55 44

Opis inwestycji

Osiedle Jutrzenki

To nasza najnowsza propozycja skierowana do osób, którym zależy nie tylko na lokalizacji zapewniającej bliskość centrum miasta, ale też na udogodnieniach charakterystycznych dla osiedla ulokowanego w dobrze rozwiniętej dzielnicy, jaką są Czuby. Można tu nie tylko skorzystać z pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, w tym bogatej oferty sklepów, lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich czy aptek.

Niewątpliwym atutem osiedla Jutrzenki jest też pobliski Park Rury, który jest znakomitym miejscem do aktywnego wypoczynku, spacerów z rodziną czy chwil wytchnienia na łonie natury. Osiedle Jutrzenki jest więc idealną propozycją zarówno dla tych którzy przy wyborze mieszkania kierują się codzienna wygodą, możliwością aktywnego wypoczynku, jak i bliskością przyrody.

Osiedle Jutrzenki to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania na stałe, ale także świetna lokata kapitału w mieszkania pod wynajem. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od lubelskich uczelni wyższych – UMCS, Uniwersytetu Przyrodniczego, Politechniki Lubelskiej czy KUL. Zakup oferowanych przez nas mieszkań i lokali usługowych jest więc doskonałą inwestycją.

Osiedle Jutrzenki to kompleks trzech nowoczesnych i eleganckich budynków, które zostaną zrealizowane przy współpracy dwóch doświadczonych firm deweloperskich – TBV oraz Idea Invest Rozpoczęcie budowy Osiedla Jutrzenki planowane jest w trzecim kwartale 2020 r., a zakończenie w czwartym kwartale 2022 r. Sprzedażą mieszkań i lokali usługowych w budynkach B1 i B2 zajmuje się Idea Invest, a w budynku B3 – TBV.

Nowoczesna architektura

Osiedle Jutrzenki to kompleks trzech nowoczesnych i eleganckich budynków. We wszystkich budynkach zaplanowano łącznie 338 mieszkań o sprawdzonych układach pomieszczeń i funkcjonalnych metrażach od 30 m kw. Dostępne mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by oferta odpowiadała zarówno potrzebom singli, par, a także rodzin z dziećmi.

Aranżacja przestrzeni

Doskonale wiemy, jak ważne dla codziennej wygody i komfortu mieszkania, jest najbliższe otoczenie naszych inwestycji. Aranżacja przestrzeni wokół budynków jest dla nas niezmiernie istotna, dlatego zadbamy o jej zagospodarowanie w postaci zieleni i małej architektury takiej jak oświetlenie, ławki czy stojaki na rowery.

Strefa sportu i place zabaw

Dla najmłodszych mieszkańców naszego Osiedla przewidzieliśmy przestrzeń, w której będą mogli bezpiecznie i aktywnie spędzić wolny czas. Specjalnie dla nich powstanie nowoczesny i przestronny plac zabaw z atestowanymi sprzętami.

Park Rury

Przyszli mieszkańcy Osiedla Jutrzenki będą mogli poczuć bliskość przyrody – znajdujący się w pobliżu Park Rury to doskonałe miejsce do spacerów czy odpoczynku na łonie natury. Sąsiedztwo wąwozu to także atut dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia – to znakomita przestrzeń do uprawiania sportów takich jak bieganie czy nordic walking. Znajdująca się w sąsiedztwie inwestycji rozwinięta sieć ścieżek rowerowych sprzyja także cyklistom.

Podziemny parking

Niezmiernie istotną kwestią są miejsca postojowe, dlatego też Osiedle Jutrzenki zostało zaprojektowane w taki sposób, że każdy z budynków będzie posiadał miejsca postojowe na kondygnacjach podziemnych. Mieszkańcy będą mogli również skorzystać z oferty kilkudziesięciu miejsc postojowych zlokalizowanych na terenie osiedla.

Doskonała lokalizacja

Osiedle Jutrzenki to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania na stałe, ale także świetna lokata kapitału w mieszkania pod wynajem. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od lubelskich uczelni wyższych – UMCS, Uniwersytetu Przyrodniczego, Politechniki Lubelskiej czy KUL. Dodatkowym atutem osiedla jest doskonale rozwinięta infrastruktura handlowa – w okolicy znajdziemy sklepy takie jak Biedronka, Lidl, Stokrotka, Rossman

Osiedle Jutrzenki
Nieopodal osiedla znajdziesz

Park
Rury

uczelnie
wyższe

sklepy
i galerie

przedszkola
i szkoły

gabinety
lekarskie

Lokalizacja

Wizualizacje

Dziennik budowy

Lista mieszkań

Najedź na budynek i wybierz kondygnację

Wybierz budynek

Wybrane mieszkania

ZAPYTAJ O MIESZKANIE

Interesuje mnie mieszkanie

Osiedle Europejskie Etap Oslo Felin

Osiedle Regaty Zalew Zemborzycki

Osiedle Jutrzenki Czuby

Polesie Park Łęczna